Home  /  Peerless Design   /  Cześć.

Cześć.

Niezmiernie miło jest mi Ciebie powitać na mojej stronie internetowej.

Dzisiejszy dzień jest dla mnie szczególny. To właśnie dziś kończę 28 lat i postanowiłem sprawić sobie mały prezent w postaci odświeżenia własnego portfolio. Mówią „szewc bez butów chodzi” i podobnie było w moim przypadku, ale nastał czas, aby to zmienić. Prace nad uzupełnieniem strony trwały od dłuższego czasu w przerwach między zleceniami, a w najbliższych dniach będę jeszcze uzupełniał podstronę „portfolio” o kolejne realizacje. Zależało mi na zbudowaniu prostej i przejrzystej strony z najważniejszymi informacjami na temat mojej osoby.

Na stronie znajdziesz kilka słów opowiadających o mnie, garść najważniejszych informacji odnoście usług jakie oferuje oraz to co najistotniejsze, czyli wybrane realizacje z ostatnich lat. Chciałbym również regularnie dzielić się z Tobą swoimi spostrzeżeniami ze świata graphic designera oraz publikować różne wpisy o tematyce związanej z moimi zainteresowaniami.

Mam nadzieję, że korzystanie z mojej strony nie sprawi Ci problemów oraz że znajdziesz na niej interesujące Cię treści. Ja postaram się zrobić wszystko, aby tak było.

Jeśli dostrzeżesz jakieś błędy to daj mi znać.
kontakt@pd-agency.com

Do zobaczenia w następnym wpisie. 🙂

Przepraszamy, komentarze do tego wpisu są wyłączone...